Podívejte se na aktuální týdenní reklamu Agel lékarny a nenechte si ujít nejlepší nabídky z letáku tohoto týdne! Všechny akce a nabídky máte pohodlně na jednom místě.

Prohlížení týdenních letáků pro Agel lékárnu nikdy nebylo snadnější. Nyní můžete najít všechny týdenní prodeje a reklamy na jednom místě! Vyzkoušejte to a ušetřete stovky korun!

Historie – Agel lékárna

Tato společnost je provozóvána firmou Repharm a.s. a provozuje síť veřejných a ústavních lékáren s názvem AGEL. Společnost se zaměřuje na projekty navazující na odborné semináře, vzdělávací akce, které jsou pořádány pro pacienty v jednotlivých nemocnicích a poliklinikách. Firma postupně otevřela až 29 lékáren napříč České republiky. Lékárny najdete v těchto městech: LÉKÁRNA AGEL Bohumín (Poliklinika),LÉKÁRNA AGEL Bohumín (nám. T.G.Masaryka),LÉKÁRNA AGEL Brno (OC Letmo),LÉKÁRNA AGEL Bruntál (Nemocnice),LÉKÁRNA AGEL Frýdlant nad Ostravicí,LÉKÁRNA AGEL Kelč (výdejna),LÉKÁRNA AGEL Nový Jičín (Nemocnice),LÉKÁRNA AGEL Nový Jičín (Poliklinika),LÉKÁRNA AGEL Olomouc (POLIKLINIKA AGEL),LÉKÁRNA AGEL Opava,LÉKÁRNA AGEL Ostrava (POLIKLINIKA AGEL),LÉKÁRNA AGEL Ostrava (Masarykovo náměstí),LÉKÁRNA AGEL Ostrava Kostelní (Poliklinika),LÉKÁRNA AGEL Ostrava Sokolská (Hornická poliklinika),LÉKÁRNA AGEL Ostrava-Vítkovice (Nemocnice),LÉKÁRNA AGEL Plzeň (POLIKLINIKA AGEL),LÉKÁRNA AGEL Praha (POLIKLINIKA AGEL),LÉKÁRNA AGEL Prostějov (Nemocnice),LÉKÁRNA AGEL Přerov (Nemocnice),LÉKÁRNA AGEL Třinec (Poštovní 415),LÉKÁRNA AGEL Třinec-Podlesí (Nemocnice),LÉKÁRNA AGEL Valašské Meziříčí (Nemocnice),LÉKÁRNA AGEL Čeladná,LÉKÁRNA AGEL Česká Třebová (POLIKLINIKA AGEL),LÉKÁRNA AGEL Český Těšín,LÉKÁRNA AGEL Český Těšín (Hlavní třída 34),LÉKÁRNA AGEL Říčany,LÉKÁRNA AGEL Šternberk (Nemocnice),LÉKÁRNA AGEL Šumperk (Lékařský dům)