Podívejte se na aktuální týdenní Alza reklamu a nenechte si ujít nejlepší nabídky z letáku tohoto týdne! Všechny akce a nabídky máte pohodlně na jednom místě.

Prohlížení týdenních letáků pro Alza nikdy nebylo snadnější. Nyní můžete najít všechny týdenní prodeje a reklamy na jednom místě! Vyzkoušejte to a ušetřete stovky korun!

Historie – Alza

Historie společnosti se píše od roku 1994, kdy fungovala ještě pod hlavičkou fyzické osoby, významné postavení na trhu si začala budovat od roku 1998. Nyní působí jako ryze česká akciová společnost, s daňovým domicilem taktéž v České republice. Je vlastněna skupinou investorů, kteří ji ovládají přes holdingovou společnost L.S. Investments Limited.

První kamennou prodejnu společnost - tehdy ještě pod názvem Alzasoft - otevřela v roce 1998; první verze eshopu přišla na řadu o dva roky později. Nyní provozuje kromě e-shopu také 50 prodejen a 78 AlzaBoxů nejen po celém Česku a Slovensku, ale také v Maďarsku a v Rakousku. Své showroomy má v Praze, v Bratislavě a nejnověji také v Budapešti. Společnost Alza.cz je největším e-shopem v Česku.