Podívejte se na aktuální týdenní Datart reklamu a nenechte si ujít nejlepší nabídky z letáku tohoto týdne!

Všechny akce a nabídky máte pohodlně na jednom místě.

Prohlížení týdenních letáků pro Datart reklamu nikdy nebylo snadnější. Nyní můžete najít všechny týdenní prodeje a reklamy na jednom místě! Vyzkoušejte to a ušetřete stovky korun!

Historie – Datart

Společnost DATART byla založena v roce 1990 Pavlem Slámou, Pavlem Bádalem, Petrem Soukupem a Charlesem Butlerem. Zpočátku se soustředila na dovoz a velkoobchodní prodej spotřební elektroniky a nahrávatelných nosičů (CD, VHS, MD). Jednou z původních aktivit byl i provoz půjčovny CD a VHS nosičů v prostorách Paláce kultury (dnešní Kongresové centrum Praha .

30. září 1992 byl zahájen maloobchodní prodej v prvním zkušebním obchodě, který byl dočasně umístěn v pražském paláci Perla. V roce 1993 byla v prostorách stanice metra Budějovická otevřena první stálá maloobchodní prodejna DATART (v současné době již tato prodejna není v provozu).

První prodejna DATARTu na Slovensku byla uvedena do provozu v roce 1999 v Banské Bystrici a první slovenskou prodejnou velkého formátu se o rok později stala prodejna v bratislavském Polus City Center. Nový koncept prodeje elektroniky začal DATART zavádět ve svých velkoformátových prodejnách v roce 2001.