Lidl - Platné od 18.11 do 01.12.2019

Podívejte se na aktuální Lidl týdenní reklamu a nenechte si ujít nejlepší nabídky z letáku tohoto týdne! Prohlížení týdenních letáků pro Lidl nikdy nebylo snadnější. Nyní můžete najít všechny týdenní prodeje a reklamy na jednom místě! Nenechte si ujít AKCI! Na této stránce můžete vidět Lidl tydenní reklamu online. Zde je stránka 1.

Lidl

Lidl nabízí výrobky mnoha vlastních značek, které byly vyrobeny renomovanými výrobci na zakázku. V současné době zastupují více než 100 obchodních značek. Najdete zde německá i zahraniční vína z nejlepších vinařských oblastí a vinných sklepů, sýry a mléčné výrobky, maso a masné výrobky z certifikovaných řeznictví, chlazené a mražené výrobky, čerstvé ovoce, saláty, zeleninu, kosmetiku, ale i týdně obměňovanou nabídku textilního zboží, květin, vybavení do domu i bytu, boty nebo oblečení.

Mezi naše nejdůležitější podnikové zásady LIDL patří spokojenost zákazníků, kterou se snažíme docílit zejména neustálou, přísnou kontrolou kvality nabízeného zboží při zachování co nejnižších spotřebitelských cen.

Pokud hledáte nejlepší týdenní nabídky na maloobchodní zboží, potraviny, knihy, elektroniku, drogerii, sportovní obleční od jednoho z největších a nejoblíbenějších prodejců v Česku, pak jste na správném místě.

lidl lidl-shop.cz shoproku 2018 cena popularity | vítěz obchodní domy hračky vánoční inspirace uvnitř zimní sport kuchyně dílna play dřevěná junior železnice tive multimédia